Hamipaper Logo

انجام پروژه های مهندسی صنایع و مدیریت

انجام پروژه مهندسی صنایع

کارشناسان مهندسی صنایع و مدیریت حامی پیپر قادر به ارائه مشاوره جهت انجام پروژه های دانشجویی مهندسی صنایع و مدیریت شما را با نرم افزارهایی نظیر MATLAB ،Lingo ،Minitab ،Gams ،Cplex ،Spss ،MSP  و … را دارند. در ضمن ما قادر به انجام پروژه صنایع و مدیریت برای شرکت ها و گروه های مهندسی (صنعتی) با بهترین کیفیت و نازل ترین قیمت می باشیم. همچنین پروژه در زمینه های مدل سازی ریاضی، الگوریتم های بهینه سازی، داده کاوی و … قابل انجام می باشد.

جهت انجام پروژه های مهندسی صنایع و مدیریت میتوانید با ما تماس بگیرید.

ارائه مشاوره جهت انجام پروژه های دانشجویی و دانشگاهی رشته مهندسی صنایع

اداره صحیح و اصولی واحدهای صنعتی و خدماتی نیازمند استفاده از اصول علمی است. این رشته به قولی آچار فرانسه دیگر رشته های مهندسی است. برای انجام یک کار بهتر در هر جایی از جمله خانه، ادراه یا یک واحد صنعتی و حتی یک بیمارستان اگر بخواهیم کارها بهتر انجام شود به یک مهندس صنایع نیاز داریم. دانشجویان این رشته که پیوندی از تمام رشته های مهندسی است برای اداره یک مجموعه از مهندسان رشته های مختلف که در جایی مشغول به کار هستند آموزش می بینند. امکان دارد طراحان یک واحد صنعتی وقتی مشغول طراحی می شوند به مسائل اقتصادی، افزایش بهره وری و سایر مسائل توجه کافی نداشته باشند اما یک مهندس صنایع هنگام برنامه ریزی برای اداره کارخانه ای که دارای کارگران زیاد و ماشین آلات بسیار است به تمام این مسائل توجه می کند. هدف این رشته پیش بینی، تشخیص و ارزیابی نظام های صنعتی برای رسیدن به بهترین و موثرترین هدف است. در وحله اول وظیفه یک مهندس صنایع نظارت و ایجاد هماهمنگی بین اجزای مختلف است به طوری که آن واحد به سمت بیشترین بازده میل پیدا کند. گرایش های ایمنی صنعتی، تحلیل سیستم ها، تکنولوژی صنعتی و تولید صنعتی، گرایش های این رشته است که دانشجویان در آن ها مشغول به تحصیل هستند و برای هر بخش از آن نیاز به ارائه انجام پروژه های دانشجویی رشته مهندسی صنایع در تمام گرایش ها دارند می پردازیم:

انجام پروژه های تحلیل سیستم ها

در این گرایش از قدرت نرم افزارها برای کنترل و مدیریت بهینه محیط های صنعتی و نظارت بر آن ها استفاده می کنند. دانشجویان این گرایش مسائل موجود در محیط صنعتی را به صورت یک مدل ریاضی مطرح می کنند و به وسیله کامپیوتر و نرم افزارهای موجود این رشته و با استفاده از نتایج استخراج شده از این مدل ها سعی در بهینه کردن آن دارند. در این گرایش در انتهای هر برنامه یک تحلیل صورت میگیرد که آیا خروجی مسئله در این مرحله مورد ایده آل ما هست یا خیر.

انجام پروژه های تکنولوژی صنعتی

این گرایش با ابزارآلات موجود در محیطهای صنعتی سروکار دارد و دانشجویان این گرایش مهارت های فنی لازم برای استفاده بهینه از آن ها را کسب می کنند و این دانشجویان با توجه به پیش زمینه گفته شده باید علاقه مندی لازم برای کار با ابزارآلات صنعتی را داشته باشند.

انجام پروژه های تولید صنعتی

مهندسین مشغول به تحصیل در این گرایش روش های تولید مورد استفاده در محیط های صنعتی را فراگرفته و سعی در معرفی روش های کارآمدتر و مقرون به صرفه تر برای تولید دارند.

انجام پروژه های ایمنی صنعتی

مهمترین صحبتی که در محیط های صنعتی مطرح است صحبت از حفظ جان نیروهای انسانی است. در کارخانجات، جدیت این بحث را با شعار اول ایمنی بعد کار می شناسیم. مهندسان این گرایش به دنبال کاهش خطرات موجود در کارخانجات و حفظ سلامت افراد هستند. از این رو خطرات احتمالی را بررسی کرده و سعی در کاهش آن ها دارند.

دیگر خدمات حامی پیپر در رشته های مهندسی صنایع و مدیریت

ترجمه متون تخصصی مهندسی صنایع و مدیریت
ترجمه متون تخصصی مهندسی صنایع و مدیریت
ترجمه انواع مقالات و متون تخصصی کلیه گرایش های مهندسی صنایع و مدیریت از انگلیسی به فارسی و از فارسی به انگلیسی در اسرع وقت و با نازلترین قیمت توسط مترجمان متخصص مهندسی صنایع و مدیریت. کلیه متون ترجمه شده با بهترین کیفیت و به صورت تایپ و ویرایش شده ارائه می شود.
تدریس خصوصی دروس مهندسی مهندسی صنایع و مدیریت
تدریس خصوصی دروس مهندسی مهندسی صنایع و مدیریت
تدریس خصوصی دروس مهندس صنایع و مدیریت به صورت تکی و یا گروهی توسط کارشناسان مجرب این رشته صورت می گیرد. در ضمن ما قادر به برگذاری دوره های تخصصی نرم افزارهای مرتبط با رشته صنایع و مدیریت می باشیم.

برخی سوالات متداول جهت انجام پروژه صنایع و مدیریت

نحوه سفارش پروژه صنایع و مدیریت
  1. برای سفارش انجام پروژه صنایع و مدیریت بر روی دکمه سفارش پروژه که در انتهای همین صفحه قرار دارد، کلیک کنید. پروژه در سیستم سفارش حامی پیپر ثبت می گردد. این سیستم به منظور پیگیری راحت تر و دقیق تر سفارش طراحی شده است.
  2. کارشناسان رشته مهندسی صنایع و مدیریت پس از بررسی دقیق محتوای پروژه، زمان و هزینه آن را تعیین می کنند که توسط ایمیل و پیامک به اطلاع شما خواهد رسید.
  3. پس از توافق بر موعد تحویل و هزینه انجام پروژه و پرداخت یک سوم تا نیمی (بسته به نوع پروژه) از هزینه انجام پروژه بعنوان پیش پرداخت، بلافاصله کار روی پروژه آغاز خواهد شد.
قیمت انجام پروژه صنایع و مدیریت
تعرفه انجام پروژه های صنایع و مدیریت بر اساس حجم، سختی کار و زمان درخواستی انجام پروژه تعیین می گردد.
اطمینان از کیفیت پروژه
  • مشتریان جدید می توانند برای حصول اطمینان از کیفیت پروژه انجام شده، ابتدا ۵۰% مبلغ تعیین شده توسط کارشناسان را برای شروع پروژه پرداخت نمایند. پس از پرداخت، کار روی پروژه آغاز می شود. پس از اتمام انجام پروژه در صورت درخواست شما، نمونه هایی از کار برای شما ارسال خواهد شد تا با اطمینان بیشتری اقدام به پرداخت نمایید. پس از پرداخت کل مبلغ پروژه تحویلتان خواهد شد.
  • کلیه پروژه ها در حامی پیپیر به مدت 48 ساعت از زمان تحویل دارای گارانتی هستند، بدین معنی که در صورت وجود هرگونه ایراد یا اشکال مرتبط با سفارش شما، به صورت رایگان و در اسراع وقت اصلاح خواهند شد.
زمان انجام پروژه
  • حتی الامکان سعی می شود که زمان انجام پروژه های صنایع و مدیریت با زمان پیشنهادی شما تنظیم گردد، اما در مواردی با توجه به نوع و حجم پروژه و ترافیک کاری پروژه نیاز به زمان بیشتری خواهد بود.
  • لذا شما همواره حداکثر زمان را در فرم سفارش پیشنهاد دهید.
ارتباط با ما

 

 آدرس:

  شعبه1:  تهران، خ 17 شهریور

  شعبه2:  قم (بزودی)

 تلفن:  09301201180
 ایمیل:  Hamipaper@outlook.com