Hamipaper Logo

انجام پروژه های مهندسی هوافضا

 

ارائه مشاوره جهت انجام پروژه دانشجویی و صنعتی مهندسی هوافضا در تمامی گرایش ها با انواع نرم افزارهای به بهترین نحو انجام می شود. اکثر همکاران ما در انجام پروژه از نخبگان دانشگاه های برتر بوده و سابقه صنعتی نیز دارند.

انجام پروژه مهندسی هوافضا

برخی سوالات متداول جهت انجام پروژه هوافضا

نحوه سفارش پروژه هوافضا
  1. برای سفارش انجام پروژه هوافضا بر روی دکمه سفارش پروژه که در انتهای همین صفحه قرار دارد، کلیک کنید. پروژه در سیستم سفارش حامی پیپر ثبت می گردد. این سیستم به منظور پیگیری راحت تر و دقیق تر سفارش طراحی شده است.
  2. کارشناسان رشته مهندسی هوافضا پس از بررسی دقیق محتوای پروژه، زمان و هزینه آن را تعیین می کنند که توسط ایمیل و پیامک به اطلاع شما خواهد رسید.
  3. پس از توافق بر موعد تحویل و هزینه انجام پروژه و پرداخت یک سوم تا نیمی (بسته به نوع پروژه) از هزینه انجام پروژه بعنوان پیش پرداخت، بلافاصله کار روی پروژه آغاز خواهد شد.
قیمت انجام پروژه هوافضا
تعرفه انجام پروژه های هوافضا بر اساس حجم، سختی کار و زمان درخواستی انجام پروژه تعیین می گردد.
اطمینان از کیفیت پروژه
  • مشتریان جدید می توانند برای حصول اطمینان از کیفیت پروژه انجام شده، ابتدا ۵۰% مبلغ تعیین شده توسط کارشناسان را برای شروع پروژه پرداخت نمایند. پس از پرداخت، کار روی پروژه آغاز می شود. پس از اتمام انجام پروژه در صورت درخواست شما، نمونه هایی از کار برای شما ارسال خواهد شد تا با اطمینان بیشتری اقدام به پرداخت نمایید. پس از پرداخت کل مبلغ پروژه تحویلتان خواهد شد.
  • کلیه پروژه ها در حامی پیپیر به مدت 48 ساعت از زمان تحویل دارای گارانتی هستند، بدین معنی که در صورت وجود هرگونه ایراد یا اشکال مرتبط با سفارش شما، به صورت رایگان و در اسراع وقت اصلاح خواهند شد.
زمان انجام پروژه
  • حتی الامکان سعی می شود که زمان انجام پروژه های هوافضا با زمان پیشنهادی شما تنظیم گردد، اما در مواردی با توجه به نوع و حجم پروژه و ترافیک کاری پروژه نیاز به زمان بیشتری خواهد بود.
  • لذا شما همواره حداکثر زمان را در فرم سفارش پیشنهاد دهید.
ترجمه متون تخصصی مهندسی هوافضا
ترجمه متون تخصصی مهندسی هوافضا
ترجمه انواع مقالات و متون تخصصی کلیه گرایش های مهندسی هوافضا از انگلیسی به فارسی و از فارسی به انگلیسی در اسرع وقت و با نازلترین قیمت توسط مترجمان متخصص مهندسی هوافضا. کلیه متون ترجمه شده با بهترین کیفیت و به صورت تایپ و ویرایش شده ارائه می شود.
تدریس خصوصی دروس مهندسی هوافضا
تدریس خصوصی دروس مهندسی هوافضا
تدریس خصوصی دروس مهندس هوافضا به صورت تکی و یا گروهی توسط کارشناسان مجرب این رشته صورت می گیرد. در ضمن ما قادر به برگذاری دوره های تخصصی نرم افزارهای مرتبط با رشته هوافضا مانند متلب می باشیم.
ارتباط با ما

 

 آدرس:

  شعبه1:  تهران، خ 17 شهریور

  شعبه2:  قم (بزودی)

 تلفن:  09301201180
 ایمیل:  Hamipaper@outlook.com