Hamipaper Logo

انجام پروژه های مهندسی پزشکی

ارائه مشاوره جهت انجام پروژه دانشجویی مهندسی پزشکی و پروژه های صنعتی در تمامی فیلدهای مرتبط با مهندسی پزشکی با نرم افزارهای مختلف توسط گروه ویژه از فارغ التحصیل های کارشناسی ارشد و دکتری دانشگاه های معتبر ایران. در زیر لیست برخی از پروژه های مهندسی پزشکی آورده شده است.

hamipaper Biomedical Engineering

 • ارائه مشاوره جهت انجام پروژه شبیه سازی حرکت آمبولی در رگ
 • ارائه مشاوره جهت انجام پروژه تحلیل توزیع تنش و کرنش وارده به ستون فقرات
 • ارائه مشاوره جهت انجام پروژه شبیه سازی حرکت اندام های بدن در نرم افزار OPENSIM
 • ارائه مشاوره جهت انجام پروژه تحلیل تعامل سیال- جامد در حرکت توده سلولی درون نازل
 • ارائه مشاوره جهت انجام پروژه شبیه سازی عملکرد دریچه های قلبی
 • ارائه مشاوره جهت انجام پروژه تحلیل توزیع تنش در رگ ها در اثر دوشاخگی
 • ارائه مشاوره جهت انجام پروژه شبیه سازی استنوسیز و تمرکز تنش درون رگ ها
لیست پروژه های انجام شده توسط گروه مهندسی پزشکی مجموعه حامی پیپر اینجا قرار دارد.

دیگر خدمات حامی پیپر در رشته مهندسی پزشکی

ترجمه متون تخصصی مهندسی پزشکی
ترجمه متون تخصصی مهندسی پزشکی
ترجمه انواع مقالات و متون تخصصی کلیه گرایش های مهندسی پزشکی از انگلیسی به فارسی و از فارسی به انگلیسی در اسرع وقت و با نازلترین قیمت توسط مترجمان متخصص مهندسی پزشکی. کلیه متون ترجمه شده با بهترین کیفیت و به صورت تایپ و ویرایش شده ارائه می شود.
تدریس خصوصی دروس مهندسی پزشکی
تدریس خصوصی دروس مهندسی پزشکی
تدریس خصوصی دروس مهندسی پزشکی به صورت تکی و یا گروهی توسط کارشناسان مجرب این رشته صورت می گیرد. در ضمن ما قادر به برگذاری دوره های تخصصی نرم افزارهای مرتبط با رشته مهندسی پزشکی می باشیم.

برخی سوالات متداول جهت انجام پروژه مهندسی پزشکی

نحوه سفارش پروژه مهندسی پزشکی
 1. برای سفارش انجام پروژه مهندسی پزشکی بر روی دکمه سفارش پروژه که در انتهای همین صفحه قرار دارد، کلیک کنید. پروژه در سیستم سفارش حامی پیپر ثبت می گردد. این سیستم به منظور پیگیری راحت تر و دقیق تر سفارش طراحی شده است.
 2. کارشناسان رشته مهندسی مهندسی پزشکی پس از بررسی دقیق محتوای پروژه، زمان و هزینه آن را تعیین می کنند که توسط ایمیل و پیامک به اطلاع شما خواهد رسید.
 3. پس از توافق بر موعد تحویل و هزینه انجام پروژه و پرداخت یک سوم تا نیمی (بسته به نوع پروژه) از هزینه انجام پروژه بعنوان پیش پرداخت، بلافاصله کار روی پروژه آغاز خواهد شد.
قیمت انجام پروژه مهندسی پزشکی
تعرفه انجام پروژه های مهندسی پزشکی بر اساس حجم، سختی کار و زمان درخواستی انجام پروژه تعیین می گردد.
اطمینان از کیفیت پروژه
 • مشتریان جدید می توانند برای حصول اطمینان از کیفیت پروژه انجام شده، ابتدا ۵۰% مبلغ تعیین شده توسط کارشناسان را برای شروع پروژه پرداخت نمایند. پس از پرداخت، کار روی پروژه آغاز می شود. پس از اتمام انجام پروژه در صورت درخواست شما، نمونه هایی از کار برای شما ارسال خواهد شد تا با اطمینان بیشتری اقدام به پرداخت نمایید. پس از پرداخت کل مبلغ پروژه تحویلتان خواهد شد.
 • کلیه پروژه ها در حامی پیپیر به مدت 48 ساعت از زمان تحویل دارای گارانتی هستند، بدین معنی که در صورت وجود هرگونه ایراد یا اشکال مرتبط با سفارش شما، به صورت رایگان و در اسراع وقت اصلاح خواهند شد.
زمان انجام پروژه
 • حتی الامکان سعی می شود که زمان انجام پروژه های مهندسی پزشکی با زمان پیشنهادی شما تنظیم گردد، اما در مواردی با توجه به نوع و حجم پروژه و ترافیک کاری پروژه نیاز به زمان بیشتری خواهد بود.
 • لذا شما همواره حداکثر زمان را در فرم سفارش پیشنهاد دهید.
ارتباط با ما

 

 آدرس:

  شعبه1:  تهران، خ 17 شهریور

  شعبه2:  قم (بزودی)

 تلفن:  09301201180
 ایمیل:  Hamipaper@outlook.com