images/hamipaper.svg

 
تحویل پروژه
پرداخت نهایی
مشاهده نتایج
پرداخت 50% مبلغ پروژه
اعلام قیمت

کتاب و مقاله رایگان

Libgen.orgBooksc.org

Save

Save

Save

Save

پروژه کسر خدمت سربازی

پروژه کسر خدمت سربازی

در راستای تأکیدات مقام معظم رهبری در خصوص تولید و توسعه علم ونظریه پردازی در کشور، عده ای از مشمولان از طریق بنیاد نخبگان ستاد کل نیروهای مسلح برای انجام پروژهای تحقیقاتی (پروژه کسر خدمت سربازی) و استفاده بهینه از سرمایه انسانی در بخش های مختلف علمی و تحقیقاتی بکارگیری می شوند این مشمولان در قبال انجام پروژه های تحقیقاتی و ارزیابی و تأیید پروژه توسط هیئت داوران، مشمول امتیازاتی از قبیل کسر خدمت و یا پس از طی دوره آموزش کارت پایان خدمت دریافت می نمایند.
لازم به ذکر است این مشمولان در حین تحصیل نیز میتوانند پروژه کسر خدمت سربازی خود را سپری نموده و از امتیازات آن استفاده نمایند. کسر خدمت این مشمولان از طریق سیستم ارتباطی بنیاد نخبگان ستاد کل نیروهای مسلح و سازمان وظیفه عمومی ناجا ثبت می گردد.

 پروژه کسر خدمت سربازی

در حال حاضر پروژه کسر خدمت سربازی شامل دو گروه کلی می شود:

  1. گروه اول افرادی هستند که از نظر سازمان نخبگان کشور واقع در خیابان آزادی نخبه به حساب می آیند. برای این افراد پروژه به همراه مقداری حقوق ماهانه به مدت یک سال تعریف و مقرر می گردد. این افراد فقط مدت 2 ماه آموزشی خود را طی می کنند و بجای 19 ماه خدمت سربازی در مدت 1 سال پروژه محول شده را انجام می دهند.
  2. گروه دوم دانشجویان و یا فارغ التحصیلان کارشناسی ارشد و دکتری می باشند.  میزان کسری خدمتی این افراد با توجه به نوع و کیفیت پروژه مشخص می شود.

گروه حامی پیپر قادر به مشاوره و انجام پروژه کسر خدمت سربازی در حوزه فنی مهندسی می باشد و در این راستا تجربیات شخصی و گروهی زیادی داریم.

ارتباط با ما

 

 آدرس:

  شعبه1:  تهران، خ 17 شهریور

  شعبه2:  قم (بزودی)

 تلفن:  09301201180
 ایمیل:  Hamipaper@outlook.com