images/hamipaper.svg

انجام پروژه آباکوس

انجام پروژه آباکوس

انجام پروژه دانشجویی با آباکوس و انجام پایان نامه با آباکوس در رشته های مهندسی مکانیک، عمران و سایر زمینه های وابسته با نرم افزار قدرتمند آباکوس توسط مجرب ترین مدرسان ممتاز نرم افزار آباکوس که تماماً دانش آموخته ی ارشد و دکتری مهندسی مکانیک دانشگاه صنعتی شریف و تهران می باشند.

نرم افزار آباکوس یکی از قویی ترین و با کیفیت ترین نرم افزارها برای مدل سازی و تحلیل سیستم ها و مسائلی می باشد که تحلیل آن ها به صورت دستی و عددی امکان پذیر نمی باشد و یا به دلیل صرف وقت زیاد و حجم بالا به صرفه نیست.

%D8%A7%D9%86%D8%AC%D8%A7%D9%85 %D9%BE%D8%B1%D9%88%DA%98%D9%87 %D8%A2%D8%A8%D8%A7%DA%A9%D9%88%D8%B3 ABAQUS

نرم افزار آباکوس با بهره گیری از روش فاینات المنت (Finite element) که از بهترین و دقیق ترین تئوری های عددی است قادر به تحلیل تمامی مسائل مهندسی مکانی و عمران و... می باشد. دانشجویان مکانیک و عمران عزیز نرم افزار آباکوس را جزو قویی ترین نرم افزارها در رشته مکانیک و عمران می دانند.

شما عزیزان می توانید برای انجام پروژه آباکوس در زمینه های زیر اقدام کنید:

گروه حامی پیپر پروژه های آباکوس رشته مکانیک و پروژه های آباکوس رشته عمران زیادی را تا بحال انجام داده است.

آنالیز دینامیکی، استاتیکی، مودال، ضربه، اویلری، حرارتی، آکوستیک، شوک، کمانش، خستگی، شکست (رشد ترک)، شکل دهی فلزات (فورجینگ، کشش عمیق، نورد، اکستروژن، کشش صفحات)

Heat Transfer, Acoustic, Dynamic, Modal, Impact, Shock, Composite, Piezoelectric, Buckling, Fracture and Damage, Crack, Forging, Stretching, Deep Drawing, Rolling, Extrusion

پروژه آباکوس خود را به ما سپرده و از کیفیت کار مطمئن باشید. انجام پروژه آباکوس در اسرع وقت با کیفیت مد نظر شما و با قیمت توافقی انجام خواهد گرفت. شما همواره در طول کار می توانید نظرات خود را اعلام نموده و از پیشرفت پروژه سفارش داده شده هر زمان که بخواهید آگاه شوید.

برای انجام پروژه آباکوس و ثبت سفارشات از طریق زیر اقدام فرمایید.

انجام پروژه آباکوس

لطفا برای بررسی پروژه خود، از طریق ایکون روبرو پروژه آباکوس خود را ثبت کنید.
سفارش پروژه آباکوس
ارتباط با ما

 

 آدرس:

  شعبه1:  تهران، خ 17 شهریور

  شعبه2:  قم (بزودی)

 تلفن:  09301201180
 ایمیل:  Hamipaper@outlook.com