images/hamipaper.svg

هزینه چاپ کتاب به فاکتورهای مختلفی بستگی دارد، اندازه کتاب، تعداد صفحات و نوع چاپ بستگی دارد. شما در این قسمت میتوانید با انتخاب فاکتورهای مد نظر برآورد خوبی از قیمت تمام شده کتاب خود داشته باشید.
تبدیل پایان نامه به کتاب و چاپ کتاب یک فرصت مناسب برای تقویت رزومه محسوب می شود. اکثر متقاضیان دکتری که در مقطع کارشناسی ارشد تحصیل می‌کنند از امتیازات چاپ کتاب در مصاحبه دکتری اطلاعی ندارند.
برای ثبت سفارش انجام پروژه دانشجویی از طریق این قسمت می توانید اقدام کنید. لطفا پروژه خود را به صورت کامل و خلاصه در این قسمت ثبت کنید تا کارشناسان ما در اولین فرصت پاسخ شما را بدهند.
صفحه آرایی یکی از مهمترین ارکان کتاب می باشد. صفحه بندی باید طوری باشد که خواننده را راغب به خواندن کتاب کند. نوشته ها باید در اندازه مناسب باشد که چشم خواننده هنگام خواندن کتاب اذیت نشود.

چاپ کتاب

چاپ کتاب یکی از زمینه های تخصصی فعالیت موسسه علمی پژوهشی حامی پیپر می باشد. با توجه به اینکه این موسسه یکی از برجسته ترین موسسه های پژوهشی در کشور است که با بیش از 1500 متخصص و مولف در حوزه های مختلف علمی همکاری مستمر دارد، می تواند در حوزه چاپ کتاب های پژوهشی تراز اول در کشور تمامی علاقه مندان را یاری نماید. متخصصین این موسسه گستره وسیعی از حوزه های تخصصی و گرایشات در زمینه علوم انسانی، علوم پایه و فنی مهندسی و همچنین علوم نوین همچون نانوتکنولوژی را پوشش می دهند و همگی جزء نخبگان جامعه علمی کشور محسوب می شوند، گروه ما در انتخاب متخصص بسیار حساب بوده و همه متخصصان را از دانشگاه های برتر کشور انتخاب می کنید. همکاری با چنین جامعه بزرگی از متخصصین از یک سو و داشتن ارتباط مستمر با دانشگاهیان، محققین و دانشجویان از سوی دیگر به موسسه حامی پیپر این امکان را می دهد تا بتواند نقش مهمی در ارتقاء روحیه تحقیق و افزایش کمی و کیفی پژوهش از طریق نشر آثار علمی و پژوهشی ارزشمند این محققین در قالب چاپ کتاب های علمی و پژوهشی ایفا نماید. از این روی این موسسه با ساماندهی شبکه ای از ناشران داخلی و خارجی و بهره گیری از توانمندی های طیف وسیعی از متخصصین و اساتید خود سعی نموده است در راستای توانمند سازی دانشجویان و محققین در زمینه تالیف کتابهای علمی تخصصی و پژوهشی داخلی و بین المللی و چاپ کتاب ها گام های ارزشمندی بردارد.
تلاش موسسه حامی پیپر اینست تا با ارائه خدمات متنوعی در حوزه چاپ و نشر کتاب های علمی تمامی خدمات مورد نیاز محققین را مرتفع نماید و فضایی ایجاد نماید تا علاقه مندان به چاپ کتاب های علمی بتوانند از تخصص و تجربه متخصصین حامی پیپر در تالیفات خود کمال بهره را ببرند.
تیر 13, 1395

برای انتخاب ناشر چاپ کتاب به چه نکاتی باید توجه کنم؟

in کتاب

by مدیریت سایت

برای انتخاب ناشر چاپ کتاب به چه نکاتی باید توجه کنم؟ برای انتخاب یک ناشر…
تیر 07, 1395

چاپ کتاب به صورت افست

in کتاب

by مدیریت سایت

چاپ کتاب به صورت افست چاپ کارهای تیراژ بالا به صورت افست انجام میپذیرد که…
تیر 02, 1395

چرا کتاب چاپ کنیم؟

in کتاب

by مدیریت سایت

چرا کتاب چاپ کنیم؟ این شاید سوال خیلی از مردم باشه که چرا کتاب چاپ…
تیر 04, 1395

روش های مختلف چاپ کتاب

in کتاب

by مدیریت سایت

روش های مختلف چاپ کتاب یک کتاب با توجه به بازار و هدف چاپ آن…
تیر 02, 1395

مراحل چاپ کتاب

in کتاب

by مدیریت سایت

ارسال و تحویل فایل مربوطه به انتشارات   بررسی اثر   عقد قرارداد و هماهنگی…

چاپ کتاب

چگونه پایان نامه به کتاب تبدیل کنیم

استخراج کتاب از پایان نامه
مزایای چاپ کتاب
مراحل چاپ کتاب
صفحه آرایی و ویراستاری کتاب
طراحی جلد کتاب
مدت زمان تبدیل پایان نامه به کتاب
هزینه چاپ یک کتاب
شرایط تبدیل پایان نامه به کتاب