Notice: Undefined property: stdClass::$class in /home/hamipap1/public_html/plugins/sppagebuilder/shortcode_ultimate/addons/su_counter/site.php on line 34
Bargh

انجام پروژه برق

پیش می آید که در صنعت برق پروژه های کارفرما اساتید تعریف می گردد که پیمانکار تخصص کافی برای انجام آن را ندارد. از طرفی به علت کمی وقت توان کافی برای یافتن مراجع معتبر و مطالعه جهت یادگیری را ندارد. مثلا پروژه ای در صنعت برق تعریف می گردد که نیاز به انجام پروژه با انسیس یا انجام پروژه با فلوئنت می باشد که اغلب مهندسین رشته مهندسی برق در این نرم افزارها ضعیف می باشند. گروه حامی پیپر با داشتن تجربه کافی در ارائه مشاوره جهت انجام پروژه و دارا بودن متخصصین مجرب توان ارائه مشاوره و یا تدریس برای انجام هرچه بهتر پروژه صنعتی یا انجام پروژه را دارد.
Electrical Engineering

مرکز تخصصی انجام پروژه های برق در ایران

به همراه دوستان خود کسب و کار کوچکی راه انداخته تا با انجام پروژه های مرتبط با رشته خود کسب درآمد کنید؟ گاها در انجام پروژه خود به مواردی بر میخورید که از توان شما خارج و یا مرتبط با رشته شما نمی باشد؟ خیلی از پروژه های صنعتی نیاز به گروه مهندسین از رشته های مختلف را دارد. برای مثال پروژه های زیادی هستند که بین رشته برق و مکانیک، برق و ابزار دقیق و ... مشترکات زیادی دارد. گروه حامی پیپر با داشتن مجرب ترین کارشناسان و متخصصان رشته مهندسی برق قادر است تخصص خود را برای انجام هرچه بهتر پروژه های شما در اختیار بگذارد.

انجام پروژه برق

ارائه مشاوره جهت انجام پروژه های مهندسی برق با نرم افزارهایی نظیر متلب، مکسول، مدلیسم، سیمولاتور، کوآرتوس، دیگ سایلنت HFSS ،CST ،psim و …

ارائه مشاوره و همفکری برای انجام پروژه های برق در فیلدهای زیر امکان پذیر می باشد:

کارشناسان و متخصصان مهندسی برق حامی پیپر آمادگی دارند انجام پروژه های تخصصی مهندسی برق شما را با نرم افزارهایی نظیرCST،ISE Simulator ،MATLAB ،Quartus ،Modelsim HFSS ، ADS، Maxwell ،digsilent ، psim…  بر عهده گرفته و با بهترین کیفیت ، مناسب ترین قیمت و در کوتاهترین زمان به عهده گرفته و تحویل شما عزیزان دهند.
برخی از نرم افزارهای تخصصی رشته مهندسی برق:

برخی از خدمات تخصصی قابل ارائه مهندسی برق:

  • طراحی کوپلر، سیرکولاتور، مقسم توان
  • شبیه سازی کانال مخابراتی از قبیل کانال نویزی و کانال فیدینگ
  • شبیه سازی سیستم ارسال و دریافت مخابراتی، مسایل مربوط به مدولاسیون
  • شبیه سازی سیستم موجبری
  • شبیه سازی سیستم کدینگ منبع و کانال
  • تحلیل مسایل در حوزه ی پردازش سیگنال
  • تحلیل صدا و آنالیز پارامتر سیگنال صدا
  • طراحی آنتن
انجام پروژه برق

سوالات متداول جهت انجام پروژه برق

پروژه آماده برق

گروه حامی پیپر زمانی که پروژه برق آماده بشود آن را در خدمت کارفرما قرار داده و از روی سیستم و ایمیل خود به طور کامل پاک میکند. گروه حامی پیپر به هیچ عنوان پروژه فردی را در اختیار فرد دیگر قرار نخواهد داد. بنابراین پروژه آماده برق نداریم.

دانلود پروژه های برق
قیمت انجام پروژه برق
اطمینان از کیفیت پروژه
زمان انجام پروژه برق

ثبت سفارش انجام پروژه برق

لطفا برای بررسی پروژه خود، از طریق ایکون روبرو پروژه برق خود را ثبت کنید.

ارتباط با ما

شعبه1: تهران، خ 17 شهریور (شعبه قدیم)
شعبه2: قم (بزودی)

چگونه به حامی پیپر اعتماد کنیم؟
logo-samandehi
Mellat Logo