Bargh

انجام پروژه صنایع

به همراه دوستان خود کسب و کار کوچکی راه انداخته تا با انجام پروژه های مرتبط با رشته خود کسب درآمد کنید؟ گاها در انجام پروژه خود به مواردی بر میخورید که از توان شما خارج و یا مرتبط با رشته شما نمی باشد؟ خیلی از پروژه های صنعتی نیاز به گروه مهندسین از رشته های مختلف را دارد. برای مثال پروژه های زیادی هستند که بین رشته صنایع و مکانیک، صنایع و برق و ... مشترکات زیادی دارد. گروه حامی پیپر با داشتن مجرب ترین کارشناسان و متخصصان رشته مهندسی صنایع و مدیریت قادر است تخصص خود را برای انجام هرچه بهتر پروژه های شما در اختیار بگذارد.

Industrial Engineering

مرکز تخصصی انجام پروژه های صنایع در ایران

پیش می آید که در رشته صنایع و مدیریت پروژه های توسط کارفرما تعریف گردد که پیمانکار تخصص کافی برای انجام آن را ندارد. از طرفی به علت کمی وقت توان کافی برای یافتن مراجع معتبر و مطالعه جهت یادگیری را ندارد. مثلا پروژه ای در رشته صنایع تعریف می گردد که نیاز تسلط به دیگر رشته های مهندسی می باشد که اغلب مهندسین رشته مهندسی صنایع و مدیریت در این زمینه ضعیف می باشند. گروه حامی پیپر با داشتن تجربه کافی در ارائه مشاوره جهت انجام پروژه و دارا بودن متخصصین مجرب توان ارائه مشاوره و یا تدریس برای انجام هرچه بهتر پروژه صنعتی را دارد

انجام پروژه صنایع و مدیریت

کارشناسان مهندسی صنایع و مدیریت حامی پیپر قادر به ارائه مشاوره جهت انجام پروژه های مهندسی صنایع و مدیریت شما را با نرم افزارهایی نظیر MATLAB ،Lingo ،Minitab ،Gams ،Cplex ،Spss ،MSP  و … را دارند. در ضمن ما قادر به انجام پروژه صنایع و مدیریت برای شرکت ها و گروه های مهندسی (صنعتی) با بهترین کیفیت و نازل ترین قیمت می باشیم. همچنین پروژه در زمینه های مدل سازی ریاضی، الگوریتم های بهینه سازی، داده کاوی و … قابل انجام می باشد.

جهت انجام پروژه های مهندسی صنایع و مدیریت میتوانید با ما تماس بگیرید.

ارائه مشاوره جهت انجام پروژه های مهندسی صنایع

اداره صحیح و اصولی واحدهای صنعتی و خدماتی نیازمند استفاده از اصول علمی است. این رشته به قولی آچار فرانسه دیگر رشته های مهندسی است. برای انجام یک کار بهتر در هر جایی از جمله خانه، ادراه یا یک واحد صنعتی و حتی یک بیمارستان اگر بخواهیم کارها بهتر انجام شود به یک مهندس صنایع نیاز داریم. این رشته که پیوندی از تمام رشته های مهندسی است برای اداره یک مجموعه از مهندسان رشته های مختلف که در جایی مشغول به کار هستند آموزش می بینند. امکان دارد طراحان یک واحد صنعتی وقتی مشغول طراحی می شوند به مسائل اقتصادی، افزایش بهره وری و سایر مسائل توجه کافی نداشته باشند اما یک مهندس صنایع هنگام برنامه ریزی برای اداره کارخانه ای که دارای کارگران زیاد و ماشین آلات بسیار است به تمام این مسائل توجه می کند. هدف این رشته پیش بینی، تشخیص و ارزیابی نظام های صنعتی برای رسیدن به بهترین و موثرترین هدف است. در وحله اول وظیفه یک مهندس صنایع نظارت و ایجاد هماهمنگی بین اجزای مختلف است به طوری که آن واحد به سمت بیشترین بازده میل پیدا کند. زمینه های ایمنی صنعتی، تحلیل سیستم ها، تکنولوژی صنعتی و تولید صنعتی، زمینه های این رشته است و برای هر بخش از آن نیاز به ارائه انجام پروژه های مهندسی صنایع در تمام زمینه ها دارند می پردازیم:

انجام پروژه های تحلیل سیستم ها

در این زمینه از قدرت نرم افزارها برای کنترل و مدیریت بهینه محیط های صنعتی و نظارت بر آن ها استفاده می کنند. این زمینه مسائل موجود در محیط صنعتی را به صورت یک مدل ریاضی مطرح می کنند و به وسیله کامپیوتر و نرم افزارهای موجود این رشته و با استفاده از نتایج استخراج شده از این مدل ها سعی در بهینه کردن آن دارند. در این زمینه در انتهای هر برنامه یک تحلیل صورت میگیرد که آیا خروجی مسئله در این مرحله مورد ایده آل ما هست یا خیر.

انجام پروژه های تکنولوژی صنعتی

این زمینه با ابزارآلات موجود در محیطهای صنعتی سروکار دارد و این زمینه مهارت های فنی لازم برای استفاده بهینه از آن ها را کسب می کنند و این با توجه به پیش زمینه گفته شده باید علاقه مندی لازم برای کار با ابزارآلات صنعتی را داشته باشند.

انجام پروژه های تولید صنعتی

مهندسین مشغول به تحصیل در این زمینه روش های تولید مورد استفاده در محیط های صنعتی را فراگرفته و سعی در معرفی روش های کارآمدتر و مقرون به صرفه تر برای تولید دارند.

انجام پروژه های ایمنی صنعتی

مهمترین صحبتی که در محیط های صنعتی مطرح است صحبت از حفظ جان نیروهای انسانی است. در کارخانجات، جدیت این بحث را با شعار اول ایمنی بعد کار می شناسیم. مهندسان این زمینه به دنبال کاهش خطرات موجود در کارخانجات و حفظ سلامت افراد هستند. از این رو خطرات احتمالی را بررسی کرده و سعی در کاهش آن ها دارند.

انجام پروژه صنایع

سوالات متداول جهت انجام پروژه صنایع

پروژه آماده صنایع

گروه حامی پیپر زمانی که پروژه صنایع آماده بشود آن را در خدمت کارفرما قرار داده و از روی سیستم و ایمیل خود به طور کامل پاک میکند. گروه حامی پیپر به هیچ عنوان پروژه فردی را در اختیار فرد دیگر قرار نخواهد داد. بنابراین پروژه آماده صنایع نداریم.

دانلود پروژه های صنایع
قیمت انجام پروژه صنایع
اطمینان از کیفیت پروژه
زمان انجام پروژه صنایع

ثبت سفارش انجام پروژه صنایع

لطفا برای بررسی پروژه خود، از طریق ایکون روبرو پروژه صنایع خود را ثبت کنید.

ارتباط با ما

شعبه1: تهران، خ 17 شهریور (شعبه قدیم)
شعبه2: قم (بزودی)