انجام پروژه انسیس ماکسول

گروه حامی پیپر با گزینش نیروهای فعال و متخصص در انجام پروژه انسیس ماکسول تلاش به انجام پروژه های علمی، تخصصی با بالاترین کیفیت و کمترین هزینه را دارد. ادعای ما این است که پروژه هایی که همکاران ما در نقاط مختلف کشور قادر به انجام آن نبوده اند را ما انجام خواهیم داد.
در حال حاضر با پیشرفت روز افزون صنعت کشور نیاز به استفاده از نرم افزار انسیس ماکسول در پروژه ها زیادتر حس می شود. گروه علمی ما قادر به همکاری در انجام پروژه انسیس ماکسول شرکت و کارخانه شما می باشد.

Ansys Maxwell Project

مرکز تخصصی انجام پروژه های انسیس ماکسول در ایران

گاها مشاهده شده که پروژه صنعتی در مرحله شبیه سازی با انسیس ماکسول دچار مشکلات کوچکی می باشد که به جواب صحیح منجر نمیشود. این مشکلات که به اصطلاح فوت کوزه گری می باشد را گروه حامی پیپر با تجربه چندین ساله و دور هم جمع کردن نخبگان کشور می تواند حل کند.
گروه ما آماده ارائه خدمات مشاوره ای در انجام هرچه بهتر پروژه های انسیس ماکسول.

انجام پروژه ماکسول (MAXWELL)

ماکسول چه نرم افزاری است؟

این نرم افزار از سری نرم افزارهای انسیس است که چندین شاخه را پوشش می دهد برای مثال رشته مکانیک که مثل فلوئنت کار میکند. انسیس مکسول ورژن های مختلفی دارد، از انسیس مکسول برای حل معادلات الکترومغناطیس استفاده می شود. که به روش المان محدود معادلات مکسول را حل می کند و جواب را ارائه می دهد. در این روش ابتدا نرم افزار ماکسول مش بندی کرده و سپس برای هر مش معادلات مکسول را حل می کند و زمانی که حل تک تک المان ها تمام شد با برایندگیری از مجموع این حل ها جواب نهایی را به شما ارائه می دهد. دقت حل این روش کاملا وابسطه به نوع مش می باشد، هر چقدر مش ها دقیق تر باشد این دقت نیز بیشتر می شود. در اصل می توان گفت که شبیه سازی ما به واقعیت بسیار شبیه تر خواهد بود. از طرفی با توجه به دقت بالای حل معادلات مکسول می توان گفت برای مثال پس از حل یک ژنراتور توسط نرم افزار ماکسول نتایج بدست آمده بسیار شبیه به واقعیت و ساخت می باشد. نرم افزار ماکسول مسائلی مانند تلفات و مسائل مربوط به مکانیکی را بررسی نمی کند اما در حوزه الکترومغناطیس جز بهترین نرم افزارها می باشد.
سوالی که برای افرادی که می خواهند با ماکسول کار کنند پیش می آید این است که این نرم افزار چه توانایی هایی دارد.

Power Gen Motor Multiphysics 1 Sm

سوالات متداول جهت انجام پروژه انسیس ماکسول

معرفی انسیس ماکسول

نرم افزار Maxwell ابزاری بسیار مفید برای آنالیز میدان های مغناطیسی اجسام الکترومغناطیسی نظیر موتورها، ژنراتورها ،ترانسفورماتورها، سیم پیچ ها و کلا دستگاه هایی که بصورت مغناطیسی کار می کنند استفاده می شود بصورت ۲ و ۳ بعدی می باشد. پایه این نرم افزار مبتنی بر روش روش اجزاء محدود یا (FEM) استوار است.

این نرم افزار توسط شرکت Ansoft ایجاد شده است اما بعد از خریداری شرکت Ansoft توسط شرکت Ansys اسم نرم افزار به Ansys Maxwell تغییر کرد. منبع: ویکی پدیا

پروژه آماده انسیس ماکسول
دانلود پروژه های انسیس ماکسول
قیمت انجام پروژه انسیس ماکسول
اطمینان از کیفیت پروژه انسیس ماکسول
زمان انجام پروژه انسیس ماکسول

ثبت سفارش انجام پروژه انسیس ماکسول

لطفا برای بررسی پروژه خود، از طریق ایکون روبرو پروژه انسیس ماکسول خود را ثبت کنید.

ارتباط با ما

شعبه1: تهران، خ 17 شهریور (شعبه قدیم)
شعبه2: قم (بزودی)